top of page
Open Site Navigation

Do přednáškového programu jsme zařadili nová témata. Můžeš se těšit nejen na aktualizovaný úvod do surfingu, meteorologii a tvorbu vln, ale také na historii surfingu nebo proces výroby surfových prken. 

Přednášky a teorie.

Trénink

na suchu.

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. My to trochu upravili - precizně na suchu, na pohodu ve vodě. Čeká tě nácvik jednotlivých kroků surfování na suchu. Jakmile budeš mít vše zmáknuté, vrhneme se do vody. K suchému tréninku se budeme stále vracet, abychom zajistili tvůj největší pokrok.

Lekce ve vodě.

O skupinu se postarají dva koučové ve vodě a třetí na pláži s kamerou v ruce. Lekce vede akreditovaný český instruktor, takže se nemusíš bát jazykové bariéry, kterou by mohli představovat zahraniční instruktoři. 

Nejprve se pořádně seznámíš s prknem, vyzkoušíme si jak se pracuje s jeho těžištěm. Surfing je hlavně o zábavě, o kterou během prvních lekcí rozhodně nebude nouze!

První lekce

Pěna je ideální zónou pro začátky tvého surfingu. Vzniká po zlomení vlny. V tomto místě všude stačíš. Energie, kterou se pohybuje pěna dopředu, ti pomůže prkno pořádně rozjet!

Jízda v pěně

Ta nejtěžší a zároveň nejkrásnější část - chycení tvé první vlny. Budeme zdokonalovat techniku pádlování a ukážeme si jak poznat ten správný moment, kdy tě vlna sveze.

Jízda na vlně

Do přednáškového programu jsme zařadili nová témata. Můžeš se těšit nejen na aktualizovaný úvod do surfingu, meteorologii a tvorbu vln, ale také na historii surfingu nebo proces výroby surfových prken. 

Přednášky

a teorie.

Nedílnou součástí našich kempů je video coaching. Nově ke skupinovému rozboru natočených jízd přidáváme i individuální konzultace tvých jízd na videu nebo fotkách.

Video coaching

2.0

Tvůj pokrok je na prvním místě. Individuální konzultace a rozbor natočených jízd a fotografií na tabletu s elektronickou tužkou přidá tvému surfovému progresu na obrátkách. Budeš překvapen, jak moc zásadní tenhle druh koučování bude a jak ti pomůže posouvat tvůj surfing o level dál.

Video, fotky

a elektronická tužka

Skok z mostu, zmrzlina

a taverna.

Most přes hossegorský záliv je skákáním známý široko daleko. Při přílivu se sníží výška skoku a přibyde spoustu vody pro bezpečný dopad. Společně také navštívíme tavernu vyhlášenou pro své skvělé grilované ryby a mořské plody. 

Oheň, beach bar a párty na pláži

při západu slunce.

Loni jsme pro vás postavili na pláži nový bar, kde tě čekají nezapomenutelné večery u ohně s partou nových přátel. Tohle k surfování prostě patří!

Kino na pláži

#sunsetcinema.

Kino, pláž a západ slunce. To je atmosféra, kterou budeš chtít zažít znovu a znovu. Tuhle pecku jsme přidali do programu v létě 2022 a zpětná vazba nás utvrdila v tom, že se jedná o další skvělou aktivitu!

Stretching

a lekce

skateboardingu.

V rámci doplňkových aktivit pro podporu tvého surfového tréninku proběhnou také lekce skateboardingu na cyklostezce i ve skateparku nebo pumptracku. Čeká tě také protahování na pláži při západu slunce. 

Dílna na výrobu surfů

#surfshaper.

Výlet na písečné duny

Dune du Pilat jsou největší písečné duny v Evropě. Leží kousek od Bordeaux, směrem k Hossegoru. Při jejich návštěvě pochopíš, proč se jim říká francouzská Sahara!

Kino na pláži

#sunsetcinema

Kino, pláž a západ slunce. To je atmosféra, kterou budeš chtít zažít znovu a znovu. Tuhle pecku jsme přidali do programu v létě 2022 a zpětná vazba nás utvrdila v tom, že se jedná o další skvělou aktivitu!

Surf a neoprén
Surfové lekce
a přednášky
Videocoaching
Fotografie
Stretching
Lekce skateboardingu
Roční členství
v klubu
Uvítací balíček
Uvítací
grilovačka
Ubytování
Doprava na místě
Letenky
a transfery

Cena kempu zahrnuje vše od dopravy, ubytování, surfování, půjčení vybavení, surfových lekcí, skateboardových lekcí, výletů, až po detailní rozbor natočených jízd na tabletu s elektronickou tužkou. 

Co je v ceně?

Surf a neoprén
Surfové lekce
a přednášky
Videocoaching
Fotografie
Stretching
Lekce skateboardingu
Roční členství
v klubu
Uvítací balíček
Uvítací 
grilovačka
Ubytování
Doprava po ostrově
Letenky
a transfery

A to, co jsi prozatím viděl, není všechno! Čekají tě lekce skateboardingu, protahování, na pláži zažiješ kino při západu slunce, grilovačku a párty na našem beach baru. Pojedeme na vynikající zmrzlinu, skočíme si z mostu do hossegorského zálivu nebo navštívíme vyhlášenou tavernu s rybími specialitami a mořskými plody. Čeká tě i “francouzská Sahara” a největší písečné duny v Evropě.

Co tě ještě

čeká?

Hossegor je proslulý nekončícími plážemi, které přináší jeden surfový spot vedle druhého. Díky tomu se surfaři rovnoměrně rozprostřou a nehrozí tu, že by byla ve vodě hlava na hlavě.

Kde budeš

surfovat?

Vždy na

nejlepší

vlny.

Naši koučové neustále sledují surfovou předpověď a vybírají na každý den ty nejlepší podmínky.

Santa

Barbara

Náš home spot

Les Casernes.

Les Casernes je jedním z nejvyhlášenějším spotů v oblasti Hossegoru. Široká pláž a písečné dno nabízí skvělé a bezpečné podmínky nejen pro začátečníky ale i pro pokročilé surfaře. Pláž Les Casernes od ubytování dělí jen písečná duna a kousek lesa. 

Monte

Verde

São

Roque

Letenky, transfery z/na letiště v Bordeaux, doprava na místě. Na tobě bude už jen vždy nastoupit, o všechno ostatní se postaráme my. 

Dopravu

zařídíme.

Letenky do Francie.

V ceně kempu jsou zařízeny lety z Prahy do Bordeaux (přímý let) a zpět (let s přestupem). V Bordeaux tě při příletu bude čekat na letišti náš tým. Transfery z francouzského letiště na ubytování a následně zpět jsou také v ceně. Ze zpátečního letu s přestupem nemusíš mít obavy - do Čech poletíte s partou všichni společně!

Po Hossegoru dodávkou.

O dopravu na místě se starat také nemusíš. Vše zařídíme my. Společně budeme cestovat dodávkou a vždy podle vln bude volena kombinace lekcí a doplňkového programu nebo výletu.

1

Vyplnění přihlášky

Po vybrání termínu budeš odkázán na vyplnění formuláře se základními informacemi potřebnými pro vytvoření tvé rezervace.

2

Potvrzení registrace

Do 24h bude přijetí tvé přihlášky potvrzeno na email, který ve formuláři uvedeš. Současně ti budou zaslány platební pokyny.

3

Platba převodem

Po zaplacení zálohy bude tvá rezervace potvrzena. Více o platbách zálohy nebo doplatku se dozvíš ZDE.

Co je v ceně:  Klikni ZDE.

Kapacita:  Max. 10 osob

​Program:

  • 6x surf lekce

  • 1x skate lekce

  • 2x video coaching / el. tužka

  • 2x přednáška