top of page
Open Site Navigation

Cena zahrnuje: letenky (příruční zavazadlo + batoh), ubytování, transfery z/na letiště v Bordeaux, dopravu na místě, zapůjčení surfového vybavení (surf+neoprén), surfové lekce, skate lekce, přednášky, videocoaching a rozbor videa/fotek s elektronickou tužkou, doplňkový program, první snídani, uvítací balíček, klubové členství na jeden rok.

Co zahrnuje cena?

Cena nezahrnuje: odbavené zavazadlo, dopravu na/z letiště v Praze, stravu, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti za zapůjčené vybavení, testy na Covid-19.

Co nezahrnuje cena?

Transfery z/na letiště v Bordeaux jsou v ceně. Na francouzském letišti v Bordeaux na tebe bude čekat náš tým. Na/z letiště v Praze se dopravuje každý účastník individuálně.

Jak probíhají transfery na letiště?

Pro získání letenek je k dispozici online odbavení, které provedeme za tebe a následně ti zašleme letenky do emailu. Na letišti tak už nemusíš na žádnou přepážku a jdeš rovnou k security kontrole a odletovým branám. 

Jak probíhá odbavení (check-in)?

 Online check-in pro online odbavení a získání letenek (palubních lístků) se otevře 24h před odletem. Získaná letenka (směr Francie) ti bude zaslána do 12h před odletem. Letenku zpět obdržíš ve Francii opět 12h před odletem.

Kdy obdržím letenky?

Ano, kempy jsou vhodné i pro úplné začátečníky.

Nikdy jsem nesurfoval, je kemp i pro mě?

Aby byl tvůj pokrok co největší, kontaktuj nás a společně na základě tvých zkušeností vybereme ten nejvhodnější termín.

Už jsem surfoval, vyberu termín pro začátečníky nebo pokročilé?

No jasně! Pokud zvolíš termín pro pokročilé, bude tvůj pokrok největší. V případě, že s sebou ale budeš chtít vzít kamaráda, který bude začátečník a vyrazíte spolu tedy na začátečnický termín, díky našemu novému programu "surf coaching šitý na míru" nebudeš ani zde s pokrokem pozadu!

Jsem pokročilý surfař, naučím se něco nového?

Na našich kempech neexistují věkové rozdíly - všichni jsme na jedné vlně! Pokud jsi starší 18-ti let není co řešit. Pokud ti ještě 18 nebylo, kontaktuj nás a společně to vymyslíme!

Nejsem moc mladý/starý?

Určitě nevadí, přijíždí k nám spoustu jednotlivců. Po prvním večeru jsme už stejnak všichni jedna parta!

Nevadí, když přijedu sám?

Dva týdny před tvým odletem obdržíš informační PDF, ve kterém budou všechny důležité informace týkající nejen odletu, ale také tipů na to co si zabalit. 

Co si mám zabalit?

Stravu si řeší každý individuálně. Několikrát vyrazíme do supermarketu na větší nákup. Pokud bys něco zapomněl, pár kroků od ubytování je malá samoobsluha. Před prvním nákupem tě čeká uvítací snídaně, kterou si bereme na starost my. Na ubytování jsou 2 plně vybavené kuchyně a možnost grilování.

Jak funguje stravování?

Surfing je sport plně závislý na přírodě, vždy budeme volit tu nejvhodnější pláž, ale i přes to se může stát, že nám oceán nebude úplně hrát do karet. Hoosegor nabízí nespočet dalšího vyžití, nepřízeň počasí tedy budeme řešit operativní změnou programu.

Co když nebude přát počasí a vlny?

Cestovní pojištění není v ceně kempu. Při jeho sjednávání se doporučujeme ujistit, že pojištění zahrnuje také surfování, které některé pojišťovny vyhodnocují jako rizikový sport. Současně doporučujeme, aby pojištění zahrnovalo odpovědnost za vypůjčené vybavení. 

Potřebuji cestovní pojištění?

FAQs [Francie].

Často kladené dotazy

bottom of page